Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hotel ŁEBA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Łebie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda_rynek



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 150
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 12:35 pm    Temat postu: Hotel ŁEBA Odpowiedz z cytatem

Adres: Nadmorska 9b
Łeba 84-360
tel: 0 59 866 45 00
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 9:02 am    Temat postu: Uwaga na Hotel Wodnik w Łebie Odpowiedz z cytatem

UWAGA BEZNBADZIEJA!!! HOTEL WODNIK ŁEBA
Jestem totalnie rozczarowany podejściem do klienta...burdel...nie ma władnych ktorzy mogą udzielć jakiejkowiek wiążącej informacji...pisza na swojej stronie ze mają strzeżony monitorowany parking.... owszem jest kawałek ogrodzonego lasu do ktorego prowadzi jedna, ale calymi dniami otwarta brama...w dodatku nie ma nikogo kto by pilnował porządku i ukladu samochodów na jego powierzchni....szczytem w czasie mojego pobytu bylo to, ze jak pojawili sie onkolodzy (lekarze na sympozium)to naraz ktos sobie przypomnial o tym ze brame trzeba zamykac...szkoda ze nie pamietal o otwieraniu na czas (15 minut oczekiwalem az ktos sie zlituje zebym mogl wyjechac)....uwazam ze kolejny raz wszystko pieknie wyglada na folderach a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej...o innych niedogodnosciach nawet nie chce mi sie pisac...szczerze odradzam!!!
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 2:39 pm    Temat postu: Re: Hotel ŁEBA Odpowiedz z cytatem

Ten hotel to totalna porażka!!!!!!!Za tą kase spodziewałam sie choć troche luksusu...niestety rozczarowałam sie pod kazdym względem!!!!! Piszą ,że jest internet , satelita,czystosć ,parking strzeżony....bzdury!!!!!!!Internet jest koło recepcji...płatny oczywiscie,satelita to 5 programów,
czystość...hahahah...a parking strzezony to drzewa i wiewiórki...
NIE POLECAM A WRECZ ODRADZAM!!!!!!!!Jest tam o wiele wiecej
minusow ale nie dam rady tego opisac...(np.telefon w pokoju
który nie działa)Pozdrawiam wszystkich którzy tak jak ja stracili czas
i pieniadze w tym smierdzacym hotelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Łebie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group