Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie byłam w tej miejscowosci jeszcze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Międzyzdrojach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iza



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 40

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 4:07 pm    Temat postu: Nie byłam w tej miejscowosci jeszcze Odpowiedz z cytatem

Napiszcie czy warto tam sie wybrać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 47

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto chociaz daleko. miasto ma swoj fajny klimat.

nie wiem jak w scislym sezonie? ktos wie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka***



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 97
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie byłam w Międzyzdrojach, ale słyszałam że tam straszne tłumy są, ale jest za to co robić. Masa atrakcji, koncertów i imprez Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marco



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 34

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w Międzyzdrojach więc mogę coś niecoiś napisać..Jako miejscowośc do wypoczynku to raczej odpada..Bardzo dużo ludzi no i poprostu to jest miasto.../Kołobrzeg już jest wg mnie atrakcyjniejszy/. Natomiast polecam na jedniodniowy wypad z innej miejscowości gdzie wypoczywamy...





Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarna
Gość





PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 8:57 pm    Temat postu: a jakies imprezy? Odpowiedz z cytatem

Tez nie bylam i mam pytanie, sa tam jakies fajne imprezy gdzie wieczorem po pracy mozna skoczyc potanczyc czy na browca?? pozdrawiam Smile Very Happy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw Cze 12, 2008 11:40 am    Temat postu: Re: a jakies imprezy? Odpowiedz z cytatem

witam...
ja mieszkam w norwegi i od 15 lat nie wyobrazam sobie lata bez wyjazdu do miedzyzdrojow!!!!totalna bzdura ze nie mozna odpoczac!!!miedzyzdroje maja klimat,w nocy imprezujesz a w ciagu dnia odsypiasz na plazy,ciagle cos sie dzieje,nie nudzi sie tak jak w innych miejscowosciach gdzie wiecznie jest to samo a polawianie bursztynow jest najwieksza atrakcja!!szczeze polecam!!!!!!za tydzien tez tam jedziemy!!!!!
Powrót do góry
PierceWelsh



Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 53

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

This is verified legit source of my research. I`ve come here kindly just to find a way to boost my knowledge and give me such a credit. You know, when I started blogging, the only thing that came to my mind was how will I be like you guys. I kept digging and continued what I've found and I saw the word Backlinks. It should be helpful, and vice versa, and it should be relevant and meaningful to yours. Do you have any suggestions? Might want look on ours: 믿을수있는 슬롯업체
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Międzyzdrojach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group