Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tryb wieloosobowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Zasady, porady, prośby, informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brayn richter
Gość





PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 11:44 am    Temat postu: Tryb wieloosobowy Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś fajne gry wieloosobowe do grania ze znajomymi? Nie oferuj Dota, chcemy spróbować czegoś nowego
Powrót do góry
bhnjmkl
Gość





PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na Battle Royale? Na przykład PUBG to całkiem fajna gra, możesz to sprawdzić. Cóż, albo Fortnite, też nic
Powrót do góry
Zavylon



Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 48

PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie grałem w battle royale, więc nie mogę nic o nich powiedzieć. Jestem bardziej niż zadowolony z cs go, więc możesz grać ze znajomymi. To świetna zabawa, a co więcej, niedawno dowiedziałem się, że może to być opłacalne, sprzedając skórki po https://skins.cash/pl . Możesz powiedzieć o tym swoim znajomym, myślę, że zwiększy to Twoje szanse na przekonanie ich do gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zangardko



Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielkim fanem gier komputerowych, jednak zawsze miałem problem z wyborem dobrego pseudonimu. Na szczęście fajne nicki do gier znalazłem dzięki tej stronie i jestem bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Zasady, porady, prośby, informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group