Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pensjonat Neptun

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda_rynek



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 150
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 12:22 pm    Temat postu: Pensjonat Neptun Odpowiedz z cytatem

Adres: Droga Rybacka 31
Jastrzębia Góra 84-104
tel: (0-5Cool 674 94 03
0 606 510 561
email: sikoraneptun@hotmail.de
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
londdddd
Gość





PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 10:20 pm    Temat postu: NEPTUN! Odpowiedz z cytatem

NEPTUN - proszę omijac z daleka.

Właściciel obiektu, po otrzymaniu zaliczki zapewniał mnie, że wszystko mamy pod kontrolą. Że pogoda dopisuje, że pokoje czekają na mnie i moją dziewczyne w świetnym stanie, a gdyby coś się zmieniło - gwarantował 100% kontaktu. Jednakże tuż po przyjeździe do miasta , właściciel powiedzial, ze wolnych pokoi nie ma. Zaproponował nam za to inny pensjonat oddalony od Drogi Rybackiej okolo 2km. Na pytanie " Co to za zmiana planów i co to za miejsce?", odpowiedzial, ze to jest NEPTUN II i zdziwniony dodał, ze nie wie w czym problem. NEPTUN II okazał się domem bliźniakiem, małym hotelikiem o niskim standarcie z niewykończonymi pokojami, niską zabudową i brakiem łazienek. Na domiar wszystkiego, podczas dyskusji o zaistniałej sytuacji właściciel NEPTUNA oznajmił mi, że go obraziłem - kazał zabierac swoje rzeczy i wyjsc. Na szczescie oddał zaliczkę.

Gdyby nie to, że odwiedzaliśmy miasto w końcówce sezonu, nie mielibyśmy szans na znalezienie noclegu. Jak się później okazało, ten Pan w środku wakacji wywinął podobny numer pewnej parze z małym dzieckiem. NIestety Ci państwo, nie mieli tyle szczęscia co my - musieli 2 noce spac w samochodzie, zanim w jakimkolwiek pensjonacie zwolniły się miejsca.

Jednym słowem - odradzam. Kpina! Odradzam każdemu z Państwa pensjonat NEPTUN w Jastrzębiej Górze. Życzę Państwu jak najmniej podobnych sytuacji, oraz jak najmniej kontatku z ludźmi o tak niskiej klasie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group