Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"POD PAPUGAMI"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Łebie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZAWIEDZIONA
Gość





PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 10:05 am    Temat postu: "POD PAPUGAMI" Odpowiedz z cytatem

POKOJE W OSRODKU "POD PAPUGAMI"
LEPIEJ NAGRYWAĆ TERŚC ROZMOWY W KTÓREJ WŁĄŚCICIEL OPOWIADA O OŚRODKU P-O PEZYJEŻDZIE OKAZUJE SIE ŻE JEDNAK JEST INACZEJ, NIE MA TEGO CO MIAŁO BYĆ. PARKING DLA SAMOCHODU UMIEJSCOWIONY JEST W BŁOCIE I KAŁUZACH, WŚRÓD RUCHU CIĘŻARÓWEK I RZUCANYCH PALET, JEDNAK WŁAŚCIECIEL ZAPEWNIA ŻE NIC SIĘ NIE STANIE CO JEST SMIESZNE!!!NIEMIŁA OBSŁUGA W TYM PENSJONACIE, WPŁACONA ZALICZKA PRZEPADA POMIMO NIE SPEŁNIENIA WARUNKÓW UMOWY PRZEZ WŁAŚCIECIELA OŚRODKU- BRAK SYPMATII, CWANIACTWO - I NASTEPNIE ŚMIANIE SIĘ W TWARZ PODCZAS GDY DZIECI PŁACZA PO PRZEJECHANEJ DŁUGIEJ DRODZE!!!NIKOMU NIE POLECAM POKOJI "POD PAPUGAMI" WRĘCZ NAMAWIAM DO REZYGNACJI Z TEGO OŚRODKA, ŁEBA JEST DUZO DUZO PRZEREKLAMOWANA!!!!!!!!
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 4:21 pm    Temat postu: Łeba, czyli piękne lecz zatłoczone miejsce... Odpowiedz z cytatem

Do Łeby jeżdżę raz na 3 lata. Ogólnie lubię to miasto, chodź przyznam, że od kiedy mam dzieci to jest tam w szczycie zbyt tłoczno. Tak sobie oglądam opinie i co osoba to własne zdanie ale Łeba generalnie podoba się młodym (dzisiejsza Łeba) Co do powyższej wypowiedzi: byłam w pensjonacie ,,Pod Papugami" 2 lata temu... Aż mi się nie chce wierzyć, że z rewelacyjnym miejscem z dobrą obsługą stało się tak źle. Jednak końcowe zdanie w powyższej wypowiedzi mówi bardzo wiele: ,,ŁEBA JEST DUZO DUZO PRZEREKLAMOWANA!" Ta osoba porostu jest zła na całą Łebę i daje upust swojej złości. Ja Łebe POLECAM, chodź z dziećmi nie wiem czy się jeszcze wybiorę. Razz
Powrót do góry
Jagoda
Gość





PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 3:45 am    Temat postu: Polecamy Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Wraz z chłopakiem spędziliśmy tutaj bajeczny sierpniowy tydzień. Trochę podróżujemy, w szczególności po Anglii z racji mieszkania tutaj więc mamy jakieś porównanie. Uważam, że warunki nam zaoferowane były dokładnie takie jak w ofercie. Niczego nam nie brakowało a wszędzie było wystarczająco blisko. Do pobytu tutaj skusił nas prezentowany na stronie www pensjonatu, krajobraz za oknem. Faktycznie był cudowny i można było wiele czasu poświęcić przyglądając się naturze. Polecamy
Powrót do góry
wojciech222232



Dołączył: 19 Lip 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie ile osób wchodzi do tego wątku. Mnie to naprawę bardzo interesuje.
________________________________________________
MN MEDIA - pozycjonowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adrian2223222s



Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy wątek. Na pewno do tego wątku wchodzi dużo osób.

________________________________________________
złocone zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Łebie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group