Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód do firmy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartaK



Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 3:30 pm    Temat postu: Samochód do firmy Odpowiedz z cytatem

Jaka marka będzie najbardziej niezawodna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 432

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zerknijcie na ofertę jaka jest na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/ to samochody używane ale w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Myślę że w tym komisie znajdziecie idealny samochód do firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MonikaW



Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu to także duża odpowiedzialność. Trudno nie zgodzić się z jednym, na codzień mamy dużo wyjazdów do klinetów bo od relacji z nimi będzie zależała przyszłość naszej firmy. Dlatego szukanie oszczędności przy zakupie samochodu to mało rozsądne podejście. Wytarczy jedna awaria by stracić nie tylko finansowo ale wizerunkowo. Wracając do sprawdzonych marek to zdecydowanie warto spojrzeć na ofertę Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/praktyczne-informacje/dokumenty-zwiazane-z-obsluga-kredytu Wszystko za sprawą wielu modeli wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne, a także atrakcyjne warunki finansowania zakupu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madziaa



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 81

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj to są przepiękne samochody - jest tutaj z czego wybierać.... Najważniejsze jest to, aby takie auto było sprawdzone, dlatego trzeba tutaj zadbać o każdy aspekt. Tutaj https://alleopony24.pl możecie chociażby kupić bardzo dobre i tanie opony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikołaj12



Dołączył: 26 Mar 2021
Posty: 147

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie nad zakupem używanego samochodu? Polecam Wam https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html , na stronie znajdziecie zadbane używane samochody. Wszelkie informacje na temat oferty znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szymon31



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 215

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem idealny samochód do firmy znajdziecie na stronie https://www.cichy-zasada.poznan.skoda.pl/ to oferta salonu samochodowego marki Skoda. Pewnie wiele osób chciałaby znaleźć dobrą ofertę na nowy samochód a ten salon właśnie takie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foka



Dołączył: 18 Lis 2022
Posty: 60

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba sprawdzić wszystkie oferty salonów, przekonał się o tym mój znajomy kiedy szukał idealnego luksusowego samochodu do firmy i znalazł go dopiero w salonie Porsche Centrum Sopot, to śliczny, komfortowy macan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 176

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbiorniki na olej napędowy są mi potrzebne. Prowadzę warsztat i chcę, żeby to wszystko miało ręce i nogi, więc sprawdzam coś takiego jak https://www.e-zbiorniki.pl/olej/zbiorniki-na-olej-napedowy/ . Wiecie, takie zbiorniki są dla mnie zdecydowanie fajną sprawą, ale mam pewność, że każdy będzie mógł powiedzieć, że to coś fajnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
homar



Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 17

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zalezy jakie masz wymagania, no i polecam dobrego sprzedawce jak Inter Welm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matylda



Dołączył: 20 Sty 2023
Posty: 38

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może postawić na Wynajem samochodów Wrocław ? Czasem zakup auta wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem i bardziej się opłaca wynajmowanie go w razie potrzeby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 176

PostWysłany: Pon Paź 16, 2023 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może kojarzy sklep z oponami Alleopony24 ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy tam kupić opony swojego samochodu. Niestety zbliża się zima, wolno, ale ale... Dlatego na pewno warto pomyśleć o zimowkach, a ja mam w kiepskim stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia88



Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 07, 2023 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, jest dokładnie tak jak piszecie. Wybór samochodu to nie jest łatwa decyzja do podjęcia, dlatego dobrze jest znać zdanie innych. Chodzi mi tutaj o podejście w myśleniu. Jeżeli nie planujemy zmieniać samochodu przez długie lata, to bardzo korzystanie wychodzi zakup czegoś nowego. Szczególnie jak jest to ważne narzędzie z jakiego korzystamy każdego dnia, przykładowo prowadząc własną firmę. Przeglądając oferty takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenie-gap znajdziemy też pakiet ubezpieczenia więc możemy za jedną wizytą załatwić kilka spraw i cieszyć się z jazdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilak230



Dołączył: 08 Sie 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić sobie również takie maszyny jak microcary. Wydaje mi się, że jest to genialny sprzęt i w dodatku oferuje niski koszt eksploatacji Very Happy[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helenka



Dołączył: 18 Lis 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie auta na pewno muszą być mocno reprezentacyjne - co do tego to chyba nikt nie ma wątpliwości. Ale później należy pamiętać, że trzeba odpowiednio dbać o to by one się dobrze reprezentowały. Dlatego warto sobie przypomnieć jak powinno wyglądać generalne mycie samochodu i regularnie się do tego stosować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 432

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym temacie.

nasiona oranges heal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group