Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

achxvbauOEIfeah

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Inne atrakcje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
Mimio
Go¶ć





PostWysłany: Czw PaĽ 25, 2012 2:17 am    Temat postu: achxvbauOEIfeah Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem materiały PUA, PL/ANG. i mf3wiąc szzrezce nigdy nie wyniosłem z nich nic ciekawego. Większość rzeczy wogf3le nie pasuje do Polskiej mentalności ludzi. Miałem naprawdę fajne dziewczyny ktf3re były MEGA zainteresowane, same zapraszały na kawę itp a jak zacząłem tylko stosować wiedzę PUA to był koniec bo tak sprzeczne informacje dawałem. Ten materiał Mancera widzę że jest SPd3JNY, widać z resztą po tym człowieku że jest gość inteligentny i ma życiową wiedzę, NIE Z TEORII, widać też że gość ma pasje w tym co robi i że faktycznie chce pomf3c. Poznałem już kilku PUA/instruktorf3w znanych w PL i tamci ludzie to po prostu oszuści przy tym człowieku, jedyne ich zainteresowanie to kobiety, czuć od nich maniactwo Natomiast widać po Mancerze że gość po prostu wie co mf3wi i potrafi pomf3c osobie ktf3ra ma problemy z pewnymi kwestiami. Po sprawdzeniu kodu atrakcyjności uzmysłowiłem sobie wiele głupot ktf3re zdarzało mi się robić i że one wcale nie są dobre, stałem się teraz naturalny i nawet coraz częściej aż chce się z kobietami rozmawiać . Ogf3lnie ja niby nie powinienem mieć problemf3w z kobietami, zawsze te ktf3re najbardziej mi się podobały same podchodziły (chociaż nie wiedziałem co robie , dziewczyny same pytały bezpośrednio o pewne rzeczy gdy jednak skończysz szkołę taka zabawa już nie popłaca, trzeba podchodzić, prf3bować i do tego jak najbardziej polecam Materiały z tej strony.Pozdrawiam, Paweł
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Inne atrakcje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group