Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryk333



Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 592

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 6:12 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Dla mnie posiadanie mieszkania jest bardzo ważne. Dlatego na pewno szybko skorzystam z mieszkania ząbki deweloper .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 181

PostWysłany: Sob Cze 25, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie jakieś doświadczenie w sprzedaży mieszkań? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy nie sprzedać jednej nieruchomości, którą otrzymałam po bliskim. Nie potrzebuję tego mieszkania, bo wyjeżdżam zagranicę. Tak myślę, że z pomocą takiej https://www.krystianbiarda.com/ agencji szybko udałoby się je sprzedać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 434

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mieszkania znajdziecie u http://orion.lublin.pl/ deweloper ten tworzy piękne nowoczesne inwestycje. On ma wiele mieszkań do zaoferowania więc u niego macie szansę znaleźć to swoje wymarzone nowe mieszkanko. Zerknijcie na jego stronę. Zachęcam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dumka



Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 67

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukałam mieszkania w tym roku to przeglądałem oferty deweloperów i w końcu trafilam na https://modehpolmo.pl/ Bardzo szybko przeprowadzona transakcja!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nerka



Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 6

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale mnie spodobała się oferta mieszkań w Krakowie. W szczególności ta inwestycja https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-bronowice-krakow/ I powiem wam, że gdybym teraz planowała przeprowadzkę, to właśnie do takiego mieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foka



Dołączył: 18 Lis 2022
Posty: 60

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie to naprawdę atrakcyjnych osiedli nie brakuje a jak nie chcesz przepłacać za m2 to zapytaj o mieszkanie sprzedawcę na osiedlu Strefa Cegielnia, ceny jak na Kraków są tam atrakcyjne i okolica idealna dla lubiących aktywności takie jak jazd na rowerze czy bieganie, w pobliżu jest zalew zesławicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag



Dołączył: 27 Lip 2023
Posty: 93

PostWysłany: Wto Lis 07, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie dwulokalowe to wygodna opcja dla rodzin potrzebujących dodatkowej przestrzeni lub chcących dysponować osobnym pomieszczeniem do pracy. Dwa niezależne pokoje pozwalają na wygodną aranżację przestrzeni życiowej oraz zapewniają prywatność mieszkańcom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 181

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2024 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupię mieszkanie w mrągowie u firmy Pratum Apartamenty . Nie wiem czy wiedzieliście, ale są przepiękne, komfortowe i jeszcze ta wspaniała lokalizacja - praktycznie wszystko tutaj się zgadza. Warto dlatego zapoznać się dokładnie z ich ofertą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group