Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka jest Kwatera Prywatna D.W Klif we Władysławowie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Władysławowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
****
Gość





PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 11:45 am    Temat postu: Jaka jest Kwatera Prywatna D.W Klif we Władysławowie? Odpowiedz z cytatem

Zaniedługo wybieram sie do Władysławowa:) Jak jest w D.W Klifie? Question
Powrót do góry
wojtasZ
Gość





PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 2:02 pm    Temat postu: dwklif chłapowo (obok władysławowa) Odpowiedz z cytatem

Witam. Od 18 do 28 sierpnia 2008 roku wraz z dziewczyną miałem nieprzyjemność być "gościem" dw klif chłapowo Sad Rezerwacji dokonałem już w marcu. Miał być pokój z łóżkiem małżeńskim, zamiast tego były dwa jedno osobowe niewygodne stare łóżka. Na zdjęciach widzimy duże piękne pokoje, piękne dwuosobowe łózka, dużo szafek, piękne łazienki. W rzeczywistości jest całkiem inaczej. Bardzo malutkie pokoje, w większości pokoi łózka jedno osobowe. Po jednej szafie na pokój z siedmioma wieszakami i jedną małą półką. Większość ubrań trzymaliśmy w walizkach. Łazienka bardzo malutka, ciężko się w niej było nawet obracać. Tak małego prysznica jeszcze w życiu nie widziałem, jestem szczupłą osoba i udało mi się tam wejść, gdybym był przy sobie to nie wiem gdzie bym brał prysznic. Czajnik jest w takim stanie, że nie da się go używać. Na zdjęciach widzimy piękny duży basen, w rzeczywistości jest on bardzo wąski i niezbyt długi, maksymalnie tam wejdą 3 osoby i robi się tłoczno. Baen jest zaniedbany. Siłownia wbrew pozorom jakie robią zdjęcia siłowni jest ona na podwórku i bynajmniej nie nadaje się do użytku. Jest bardzo mało sprzętu i dodatku w fatalnym stanie. Lokal ogólnie oceniam - fatalnie. Przejdźmy do obsługi. Z takim chamstwem dawno się nie spotkałem. Właścicielka wpuściła nas do pokoju i nastepnie kazała nam przyjść do niej się rozliczyć. Zero pytań czy się nam podoba itp. zeszliśmy na dół żeby się rozliczyć. Kulturalnie zwróciliśmy uwagę, że miało być dwu osobowe łóżko i zapytaliśmy czy dało by się dostawić jakąś szafkę na ubrania. Włąscicielka zaczeła po nas krzyczeć, że mamy dwa miejsca noclegowe i czego my oczekujemy za 35 zł, kulturalnie zwróciłem uwagę że dużo wczesniej dokonywałem rezerwacji i dostaje nie to co zamawiałem. Miałem wrażenie że właścieicelka wpadła w furię, powiedziała że robimy problemy z powodu łóżka, że jak się nie ma tego co sie chce to się bierze to co jest, były robione roszady i nie ma innego pokoju, zadałem ostatnie pytanie skoro były robione roszady czy można by nas przenieś do innego pokoju, odpowiedź oczywiście padła nie i jesli nam się nie podoba to możemy sobie iś. Gdyby nie to że miałem kupiony bilet pworotny na pociąg na 28.08 to bym odmówił. Mielismy zamówione również śniadania w formie bufetu, w celu potwierdzenia rezerwacji dzwoniłem tam dzień przed wyjazdem. wszystko było pokuj z łóżkiem dwu osobowym, śniadania w formie bufetu. Na miejscu okazało się że nie ma ani śniadań z powodu "braku chętnych" ani pokoju jakiego chciałem. Postanowiłemmsobie odpuścić i mimo wszystko zostać. Przy zapłacie okazało się że są okryte opłaty. Miałem dopłacic 500 zł. Właściecielka zaśpiewała 520 zł. Grzecznie zapytałem za co te 20zł. Odpowieddziała nie wazne, eeeee opłata klimatyczna. Do kolejnej konfrotancji z właścicielką doszło juz 3go dnia. W nocy szłyszałem parę trzasków i głosne rozmowy. Mi to nie przeszkadzało. Rano jak spotkała nas włąscielka wyjechała na nas od najgorszych. Zaczeła krzyczeć że albo się przystosujemy do obowiązującego regulaminu w tym lokalu abo się wynosimy. We mnie zawrało i krzyknołem ale o co chodzi. Wykrzyczała jakieś nocne chodzenia trzaski i teksty typu "ośrodek jest pełen starych bab" odpowiedziałem to napewno nie my. Odpowiedziała ja sobie dojde kto to był. Okazało sie że to pewien pan z drugiego piętra się upił i hałasował . Właścielka nawet nie przyszła nas przeprosić za to że wyjechała na nas bez podstawnie. Lokal posiad swój ogólno dostepny bar z jedzeniem. Byłem tam raz i spotkałem równie chamską obsługe. Na zakończenie naszego pobytu gdy miałem oddać klucz chciałem wyrazić moją opinię na temat lokalu poszedłem do kuchenngo okienka poprosiłem szefową kucharką ją zawołała lecz właścielka bez reakcji, nie podeszła że niby jej nie ma, klucz dałem kucharce. Nie polecam nikomu tego lokalu, byłem po sezonie i płaciłem 35 zł na dobe za osobę. W sezonie doba kosztuje 75 zł tyle bym napewno nie dał. Ogólna ocena - fatalnie, nikomu nie polecam tego lokalu!!!!!
Powrót do góry
unonnelia
Gość





PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 7:51 pm    Temat postu: Jaka jest Kwatera Prywatna D W Klif we Władysławowie Odpowiedz z cytatem

Króliki sa na prawdę świetne- nie myslslam ze tak mi sie spodobaja. Ten głupi Toś jest taki żywiołowy, dzisiaj hycał po oparciu od wersalki,. i raz omałoby spadł, zaczęłam sie zniego śmiać, to sie obrzil i spierniczyl do innego pokoju - wiem ze to OT, ale mozna to wziąc za opisywanie angroka Very Happy
Powrót do góry
gap
Gość





PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 1:04 pm    Temat postu: Jaka jest Kwatera Prywatna D W Klif we Wadysawowie Odpowiedz z cytatem

Moj ulubion broni jest Szpon Beliara, fajnie si nazywa , zadaje duo obrae no i fajnie wyglda
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Władysławowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group