Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki naturalne i ekologiczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon31



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 225

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 3:18 pm    Temat postu: Kosmetyki naturalne i ekologiczne Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://planetads.pl/pl/c/Farby-do-wlosow/82 , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi kosmetykami do pielęgnacji ciała oraz włosów. Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny, zwłaszcza jak na tak wysoką jakość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 181

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele tej kategorii kosmetyków, też możecie sobie znaleźć na stronie https://vica.pl/marka/61-la-casa-de-los-aromas , jak nawet fajne artykuły do domu... Ja przykładowo oprócz kosmetyków, chce kupić sobie świeczki zapachowe, aby dodać mojemu mieszkaniu przyjemnego aromatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
homar



Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 17

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bielenda jest najlepsza i skladowo i cenowo.. serie do rak in good hands czy na zmarszczki jakies lipidy diamentowe itd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raszka
Gość





PostWysłany: Czw Lut 23, 2023 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kosmetyko naturalne są najlepsze, stosuje i do ciala i do twarzy i jestem bardzo zadowolona z rezultatów
Powrót do góry
solariska



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lut 25, 2023 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co polecasz do ciała takiego sprawdzonego? ja mam strasznie suchą skórę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raszka
Gość





PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jesli chcesz cos takiego sprawdzonego , to fajne są te z Cerave Smile delikatne, nie podrażniaja a swietnie pielegnują skórę. Ja je zamawiam na Notino
Powrót do góry
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 434

PostWysłany: Sro Mar 15, 2023 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja serdecznie polecam Delikatny szampon do codziennego stosowania to sprawdzony i polecany produkt. Niedawno kupiłam ten szampon i go stosuje i od razu było widać efekty! Teraz macie dobre oferty i mnóstwo takich sprawdzonych i polecanych produktów które warto mieć. Sprawdźcie i zamawiajcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 181

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę na rynku mamy multum kosmetyków - nie da się ukryć tego... Ale z drugiej strony są różne składy, różna jest ich jakość. Warto dlatego pomyśleć czy przykładowo nie stworzyć samodzielnie kosmetyki, bo przykładowo w takich sklepach jak https://sklep.zrobswojkosmetyk.pl/pl/c/Substancje-aktywne/120 - znajdziecie różne surowce i to wartościowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
homar



Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 17

PostWysłany: Wto Cze 06, 2023 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie sprawdza sie z pachnacej krainy busajna bo daje delikatny kolor skorze i ujedrnia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Cze 06, 2023 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group