Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aleksandra - omijać z daleka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> o Krynicy Morskiej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwona



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 9:33 pm    Temat postu: Aleksandra - omijać z daleka Odpowiedz z cytatem

Ten mały ośrodek nawet ładnie wygląda. Ale co z tego! Chamstwo, pazerność i prymitywizm szefostwa sprawiło, że to miejsce należy omijać naprawdę szerokim łukiem! Teraz wciąż odpoczywam po pobycie w tym krynickim ośrodku, ale wkrótce napiszę o kilku incydentach i wpadkach personelu Aleksandry... Dosłownie zgroza[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hektor



Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 9:22 am    Temat postu: a może coś więcej na ten temat? Odpowiedz z cytatem

czekamy na szczegóły.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heros



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to musi byc ostro!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lottomat



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 7

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 2:09 pm    Temat postu: nadal czekamy Odpowiedz z cytatem

na informacje o incydentach, warto wiedziec czego unikac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwona



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc odpoczęłam na działce moich rodziców, i już mogę w miarę spokojnie ujawnić jeden incydent w Aleksandrze. Pomijam (na razie) sprawę telewizji, jakości posiłków, czystości i wyposażenia pokoi (ale, przyznaję, estetycznie na pierwszy rzut oka nawet wyglądają dobrze) , itd.
Z siostrą chciałyśmy w lipcu przedłużyć pobyt o kilka dni (po deszczowej pogodzie zapowiadano kilkudniowe upały). Byłyśmy naprawdę bezproblemowymi gośćmi! Nie było takiej możliwości, ale sąsiedzi obok rezygnowali przedwcześnie z bliźniaczego pokoju z b. poważnych rodzinnych komplikacji. Moja siostra i nasza sąsiadka udały się do właścicielki Aleksandry by zapytać (uprzejmie!!!), czy możemy przedłużyć pobyt w ośrodku przenosząc się do pokoju Tego Państwa. Reakcja właścicielki: "Ale ja tych pokoi sprzątać nie będę! Pościeli też nie wymienię!" No dobra, nikt tego od niej nie wymaga... Grzecznie jej przytaknęły. Wyszły z recepcji nieco się zaśmiewając. A właścicielka po zaledwie kilku minutach wparowała i wściekle wypowiedziała (nie do mnie, ale do siostry i sąsiadki, ja byłam w pokoju, słyszałam (i zamarłam ze zgrozy) mniej więcej coś takiego: "NIKT NIE BęDZIE SIę ROZPORZąDZAł MOIMI POKOJAMI!!! JA MAM KLIENTóW NA TE POKOJE!!!"
Wtedy, w połowie lipca, krucho było z kwaterami w Krynicy... Gdyby nam grzecznie odmówiono lub za przedłużenie pobytu w tam ośrodku zaoferowano nieco wyższe ceny zrozumiałabym. Ale to naprawdę było CHAMSTWO i PAZERNOść pierwszego stopnia!!!









[/b][/u]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwona



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa śniadań... Mieszkałyśmy w pokoju na parterze, a wówczas posiłki są nieobowiązkowe (a pobyt tańszy). Śniadania są serwowane od 8.00 do 10.00. Siostra raz zdecydowała się na to śniadanko, a ponieważ jest niejadkiem (jeśli chodzi o tą porę dnia) poszłam razem z nią by zjeść śniadanie wspólnymi siłami. Cudo! Panienka obsługująca była niezadowolona i zaskoczona, że musi obsługiwać dwie osoby w cenie jednego posiłku. Za cenę 15 zł (wszędzie 2-daniowe obiady z deserem kosztują tyle samo, a nawet o złotówkę mniej!) podano nam: kajzerkę, dwie małe kromki białego pieczywka, jedna kromeczka chleba z ziarnami, dwa plastry wędliny (żadnego sera!), masła trochę, dżemiku, twarożku w miseczce, i pomidorki. Za dodatkową herbatkę dopłaciłam 3,-, a była nalewana do zwykłych szklanek bez żadnych osłonek lub uchwytów. Jak w PRLu... Acha, można było jeszcze pić zimne kakao. Załamana tym wyborem zdecydowałam się na białą kiełbasę na gorąco (i dopłaciłam 5 zł). Wegetarianin nie skorzystałby...
Jednym z gości był właściciel lokalu gastronomicznego w Krakowie. Powiedział, że nigdy więcej.
Myślę, że tej właścicielce naraziłyśmy się może właśnie przez rezygnację z tych śniadanek. Byłam świadkiem, jak rozmawiała telefonicznie z potencjalnym klientem i zaznaczała, że wolałaby aby śniadania także zostały zamówione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan_mruk



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 155
Skąd: www.3line.pl

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha, az dziw bierze, ze w dzisiejszych czasach tak dba sie o klienta...
a potem mowa, ze w tym roku "slaby sezon i malo ludzi"...
Przeciez takie traktowanie buduje im fatalna marke i wkrotce nikt tam nie pojedzie Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka, to ja....siostra Laughing W zasadzie wszystko, co dotyczy tego DOMU WYPOCZYNKOWEGO ALEKSANDRA napisała już Iwona, ale korci mnie żeby wtrącić swoje 3 grosze. A więc: temat śniadań został wyczerpany, pozostaje np. uzupełnienie (troszeczkę) kwestii ostatniej rozmowy z szefową. Iwona to tylko słyszała z pokoju, ja stałam twarzą w twarz z tą wyjątkowo wredną babą. Sąsiadka, która musiała wyjechać wcześniej miała identyczny pokój jak nasz, dlatego zadziwiający jest fakt, iż problemem byłoby to, żebyśmy zostały w swoim pokoju. Skomplikowane. Sąsiadka miała pokój do niedzieli, w czwartek musiała wyjechać. W czwartek musiałyśmy zwolnić pokój, bo była już na niego rezerwacja, mieli przyjechać ludzie. Co za problem, żebyśmy zostały do niedzieli w swoim pokoju, a ci z rezerwacją wprowadzą się do pokoju po sąsiadce? Pokoje identyczne-obok siebie. O.K. Każdy ma swoje "widzi mi się". Zgodziłam się, że przeniesiemy pościel do pokoju sąsiadki, która miała pokój trochę posprzątać, żeby przypadkiem nie narobić wielkiego problemu szefowej Shocked Wydawało się że wszystko załatwione, jedyne co musimy zrobić, to przeprowadzić się z pokoju do pokoju i ruszamy na plażę (akurat trafiła się ładna pogoda tego dnia). nie musimy szukać kwatery, dokładnie się pakować i walczyć z naprawdę dużymi tobołami.No i...... jak wyrosła przede mną nagle szefowa i zaczęła wrzeszczeć o rozporządzaniu jej pokojami...naprawdę nogi pode mną się ugieły. A miało być tak pięknie....Wierzcie mi, że wrażliwa osoba potrafi odchorować takie zdarzenie. I jeszcze kwestia finansowa. Sąsiadka (wyjątkowo) nie zapłaciła za pobyt z góry. szefowa nie mogła jej obciążyć za niedotrzymanie terminu. My płaciłyśmy 50.00 PLN, sąsiadce policzyła 55.00 PLN za identyczny pokój. Widocznie nie chciała się przyznać,że cena jest "ruchoma". I niebyłoby problemu nawet jakby powiedziała, że będziemy płacić więcej, bo zrobiłybyśmy to, zależało nam żeby zostać. Ale nie można do ludzi podchodzić z agresją i chamstwem, podczas gdy tak naprawdę nie wiadomo o co babsztylowi chodzi i dlaczego się na nas wydziera. Cóż, pazerność powoduje znieczulicę i spustoszenie w szarych komórkach (o ile one w ogóle jeszcze są). Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blondiwzb



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 25
Skąd: Ruda Sląska

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

współczuję takich wakacji, ja bym tam już nie została
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
krubusie



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondiwzb napisał:
współczuję takich wakacji, ja bym tam już nie została
zatem polecam swoj apartament
http://www.krynicamoskaapartament.ecom.net.pl/p2_galeria_zdjec.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agi
Gość





PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 2:16 pm    Temat postu: ?? Odpowiedz z cytatem

Trochę się dziwię, bo ja byłam bardzo zadowolona z pobytu w Aleksandrze...
Powrót do góry
Madi
Gość





PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 3:12 pm    Temat postu: WgwpkpsXETKOC Odpowiedz z cytatem

Elmo jest targany cały czas przez Młodego. Ma jecszze Iggie Pigle, ktf3ry rf3wnie często jest tarmoszony (ale to juz kupny). I kto by pomyślał, że taki Elmiak z wyłupiastymi oczami będzie ulubiona zabawką Smile
Powrót do góry
dotfktt
Gość





PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 12:45 am    Temat postu: qMPVftubef Odpowiedz z cytatem

XRlY0S <a>tupobngnccbh</a>
Powrót do góry
ywrmqm
Gość





PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 10:54 pm    Temat postu: ILrpqaGljKuKRLLno Odpowiedz z cytatem

ZBmHzA <a>ktcrknhyzpll</a>
Powrót do góry
Gacor56



Dołączył: 22 Maj 2023
Posty: 3049

PostWysłany: Pią Cze 30, 2023 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Try it out.

JP4D
MANDIRI4D
LIGA777
MUSTANG777
WAHYU88
JUTAWAN88
DUBAI888
JAGO888
JAGOAN77
IDE77
_________________
Gacor56 adalah situs slot online terpercaya di Indonesia. Situs terbaik dengan jumlah pemain online mencapai ribuan setiap harinya.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> o Krynicy Morskiej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group