Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SARBINOWO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Miejscowości nad morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chloe



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 20

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:20 pm    Temat postu: SARBINOWO Odpowiedz z cytatem

Bardzo tam przyjemnie, jeśli patrzec, że to raczej mała miejscowosc.
Od kilku lat jezdze na pole campingowe 'słoneczny brzeg', teraz zmienilo nazwe na 'bursztynowy brzeg'- stamtad mam doslownie kilkanascie metrow na plaze. Miejscowosc jest dosyc spokojna, młode osoby szukające rozrywki, chyba będą rozczarowane, bo chociaz istnieje kilka dyskotek 'arkadia', 'jamaica' czy pub 'u babci maliny'- to raczej nie stanowią one rewelacji. Arkadia- płacimy za wstep a i jedynie ludzie słuchajacy techna moga sie tutaj pobawic, Jamaica swieci pustkami, a ' u babci maliny' srednia wieku osob bawiacych sie tam, raczej nie zachęca do dłuzszej zabawy- poza tym ten pan zawodzący krzywe piesni na keybordzie. maasssakra.=)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarioFred



Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 161

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 3:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nie są to łatwe pieniądze, ale łatwy sposób na ich utratę. Ponadto teraz nie ma problemu ze znalezieniem pieniędzy, w skrajnych przypadkach można wziąć pożyczkę, wszystko jest oficjalne. Nie to, że zostawisz dużo pieniędzy w jakimś biurze i zostaniesz z niczym. Teraz wszystko jest swobodnie dostępne i online, wszelkie banki i wiele usług na potrzeby obywateli) Szukałem tutaj informacji o rzetelnym bukmacherze i świetnych ofertach. A potem znalazłem zweryfikowaną witrynę https://fansportsklep.pl/ do tego. Może ktoś inny skorzystał z ich usług?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Miejscowości nad morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group