Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

UWAGA!!! kwatera u p.Medyńskiej ul Azaliowa 9 - Mielno UWAGA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Mielnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emifrogy



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 12:14 am    Temat postu: UWAGA!!! kwatera u p.Medyńskiej ul Azaliowa 9 - Mielno UWAGA Odpowiedz z cytatem

Drodzy internauci - odradzam wynajecie kwatery u p.Bogumiły Medyńskiej na ul.Azaliowej 9 w Mielnie. Miałam okazje mieszkać tam tego lata i bardzo niemilo to wspominam. Zachowanie włascicielki pozostawia wiele do zyczenia - bardzo CHAMSKO (przepraszam za słowa) nas przyjeła juz w momecie przyjazdu,do osob mlodych potrafi zwracac sie tylko podniesionym tonem, wprowadza na kwaterze terror, wmawia rzeczy które nie mały miejsca, szpieguje na kazdym kroku - ogolnie mialam na tym pobycie wiecej stresu niz przyjemnosci. I niewazne czy czlowiek byl cicho czy glosno - Pani Medynskiej przeszkadzało wszystko!!!!
Dlatego odradzam bardzo gorąco - lepiej zrezygnowac wczesniej!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chloe



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 20

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspolczuje wam, pewnie zamiast sie relaksowac, mieliscie tylko nerwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropka



Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 1:29 pm    Temat postu: nie zazdroszczę Odpowiedz z cytatem

ale tak też bywa
całe życie człowiek się uczy
przynajmniej inni dzięki tobie mogą uniknąć niemiłych niespodzianek
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agatek
Gość





PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 10:25 pm    Temat postu: Uwaga !! kwatera u p. Medyńskiej Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam sie z opinia jaka jest tutaj podana. Jezdze tam od kilku lat i bardzo milo wspominam pobyty w tym miescu i nie wacham sie polecac znajomym. Kuchnai pani Medyńskiej jest bardzo dobra. A do tego mozna sobie spokojnie odpoczac. Byla mloda para ktora przeszkadzala ale wtedy pani Medynska zwracala im uwage ze po 22 nie mozna chalasowac. Mozna wlasnie uzytkownik powyzej byl takim walsnei gosciem i dlatego wydal taka opinie o tej kwaterze. ale trzeba pamietac ze to zawsze idzie w dwie strony. jednym rpzeszkadza glosne zachowanie po 22 innym mlodszym nie. dlatego najpierw popatrzmy na swoje zachowanie a pozneij na innych. ja zadnych niemilych wspomniej nie mam z pobytu na Azaliowej 9.
Powrót do góry
Alexa
Gość





PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, a ja bywałam tam parę razy i nie mogę narzekać. Przyjemna atmosfera, fajne miejsce na wypoczynek no i blisko do morza Surprised). Nigdy nie zdarzyło mi się,żeby właścicielka potraktowała mnie w sposób niewłaściwy. Aaa i domowe jedzenie - zawodostwo. Polecam!
Powrót do góry
Biedronek
Gość





PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 5:07 pm    Temat postu: Re: UWAGA!!! kwatera u p.Medyńskiej ul Azaliowa 9 - Mielno U Odpowiedz z cytatem

Ja też tam jeżdzę co roku i bardzo sobie chwalę Smile) Dlatego też co roku z powrotem tam wracam - co jest chyba najlepsza reklamą Smile Ciekawe czy przypadkiem nie robiliście awantur ??? I nie przeszkadzaliscie innym gościom ?? Bo wielu moich znajomych jeżdzi tam co roku Smile)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Mielnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group