Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie można z psem ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Ciekawostki i rady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krysia



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 3:56 pm    Temat postu: Gdzie można z psem ? Odpowiedz z cytatem

Na wakacje wyjeżdżamy całą rodziną, więc psa oczywiście zabieramy ze sobą.
Miałam niestety okazję przekonać się, że w wielu miejscach psy są delikatnie mówiąc niemile widziane.

W ubiegłym roku byłam w Sopocie w hotelu "Lucky". Tam problemu nie ma, choć opłata za psa jest dość wysoka. Ale za to nie można z psem wejść na plażę.

W tym roku miałam wyjechać do Chłapowa i zatrzymać się w "Bursztynku". Pokój został zarezerwowany, a właścicielka w rozmowie telefonicznej zgodziła się na przyjazd z małym pieskiem. Jednak następnego dnia przysłała mi SMSa, ze "niestety okazało się, że wszystkie pokoje są zajęte".

Ostatecznie pojechaliśmy do Krynicy Morskiej do pensjonatu "Pod Lwem". Tam pies był akceptowany, głaskany... I na plażę też można iść. Zarówno nad zalew jak i nad morze.

Podajcie proszę inne miejsca gdzie można bez problemu odpocząć ze swoim pupilem.
_________________
http://forum.heder.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
agnieszka***



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 97
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić ogólnie Jarosławiec. Tam nie ma problemu ze zwierzętami. Co drugi pensjonat przyjmuje naszych pupilów i opłaty nie są wysokie. W zeszłe wakacje byłam w "Arce" i 5 zł płaciłam za dobę za psa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan_mruk



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 155
Skąd: www.3line.pl

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba zawsze dzwonic i wczesniej zapytac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 432

PostWysłany: Sro Paź 12, 2022 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś z was potrzebował pomocy weterynarza to ja chcę wam polecić weterynarz Mokotów to doświadczeni specjaliści, którzy oferują takie usługi jak badania RTG/USG/EKG, stomatologię, szczepienia, badania laboratoryjne, oraz pielęgnacje i strzyżenie. Na stronie macie więcej informacji. Sprawdźcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 175

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujecie pełnowartościowej karmy dla waszego pupila, to nasuwa mi się na myśl tylko jedna marka Country&Nature https://drpetcare.pl/karma-sucha-dla-psa/ . Te karmy są naprawę świetne, ponieważ zawierają sporą ilość mięsa i wszelkie witaminy, minerały, jakie potrzebuje pupil do prawidłowego funkcjonowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ArielJakubow



Dołączył: 20 Lis 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 20, 2023 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka sucha karma dla psa będzie najlepsza? Macie jakieś rady?
_________________
polecam sklep zoologiczny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Ciekawostki i rady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group