Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chemar 2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Łebie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowakowski_1975
Gość





PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:18 pm    Temat postu: Chemar 2 Odpowiedz z cytatem

Witam.Moze jakies opinie o tym osrodku
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam tam w 2008
- domek nie był gotowy ,czekaliśmy ponad pół godziny - był sprzątany w tym czasie...
- po wejściu okazało się ,że sprzątnięty był byle jak - w kocach piasek:/
- łazienka mikroskopijna i wilgotna ,wiecznie cieknąca woda po sedesie i po podłodze:/
- w ofercie napisano ,że domek składa się z dwóch pokoi - w rzeczywistości był ,to jeden pokój przedzielony ścianką:/
WYŻYWIENIE
- - NA MINUS - małe porcje obiadokolacji
- NA PLUS - obfite śniadania i smaczne

W tym roku już tam się nie wybieram...
Powrót do góry
Beata Janoszewska
Gość





PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 5:13 pm    Temat postu: Chemar2, łeba Odpowiedz z cytatem

bardzo mi sie podobalo w chemarze, pokoj czysty, przytulny, ale prawie wcale w nim nie bylismy, bo pogodna byla super. Jedzenie po prostu pycha! bylam juz chyba w 4 osrodkach w lebie i tu kuchnia jest naprawde smaczna. Dla dzieci duzo atrakcji, atmosfera rodzinna, wszystko mozna zalatwic, jakis dodatkowy leżak etc. plaza bardzo blisko, osrodek w lasku, miałam prawdziwe WCZASy bylam bardzo zadowolona i pojade tam jeszcze nie jeden raz
Powrót do góry
agniecha
Gość





PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 8:34 pm    Temat postu: chemar 2 Odpowiedz z cytatem

Czy w ośrodku mozna skorzystac z pralki? Co z parkingiem? Jakie sa atrakcje dla dzieci i jak wyglada plac zabaw bo w ubieglym roku w dabkach plac byl nie do uzytku pozdrawiam A
Powrót do góry
adrian2223222s



Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisów w tym wątku powinno być więcej. Tak ja uważam.
________________________________________________
złocone zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Byłam tam w 2008
- domek nie był gotowy ,czekaliśmy ponad pół godziny - był sprzątany w tym czasie...
- po wejściu okazało się ,że sprzątnięty był byle jak - w kocach piasek:/
- łazienka mikroskopijna i wilgotna ,wiecznie cieknąca woda po sedesie i po podłodze:/
- w ofercie napisano ,że domek składa się z dwóch pokoi - w rzeczywistości był ,to jeden pokój przedzielony ścianką:/
WYŻYWIENIE
- - NA MINUS - małe porcje obiadokolacji
- NA PLUS - obfite śniadania i smaczne

W tym roku już tam się nie wybieram...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Łebie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group