Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomóżcie ludzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Praca nad morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa30
Gość





PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:49 am    Temat postu: Pomóżcie ludzie Odpowiedz z cytatem

Szukam właśnie pracy - nie ukrywam, że też za granicą. Potrzebuję na już przetłumaczyć CV na język angielski i może niemiecki. U nas z pracą krucho, może tam coś znajdę a bez profesjonalnego życiorysu ani rusz.
Dajcie jakieś namiary na biuro tłumaczeń u ktorego tłumaczyliście swoje CV. Nie chcę zaprzepaścić szansy na dobrą pracę.
Thx.
Powrót do góry
isia



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno potrzebowałam przetłumaczyć swoje dokumenty związane z pracą i rozeznałam się trochę na internecie w firmach tym się zajmujących. Znalazłam takie biuro tłumaczeń:
http://www.tlumaczenia-cv.pl/
Tam przetłumaczyłam swoje i męża CV oraz życiorysy i jestem bardzo zadowolona bo nie zapłaciłam dużo a teksty są napisane przez profesjonalistów i bardzo szybko więc mogę Ci polecić tą firmę.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adamkek22



Dołączył: 14 Mar 2023
Posty: 23

PostWysłany: Pon Mar 11, 2024 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natknąłem się więc na Golden Staff, gdy szukałem opcji szkolenia językowego i cieszę się, że to zrobiłem! Oferują harmonogram 24/7 - tak, dobrze słyszałeś, 24/7! Więc bez względu na to, jak gorączkowa jest twoja praca lub życie osobiste, zawsze możesz znaleźć czas na poprawę swoich umiejętności językowych. Ponadto mogą pomieścić od 2 do 2000 osób, więc jest to świetne rozwiązanie dla dużych i małych zespołów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Praca nad morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group