Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy odchudzajace-BaltTour

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna
Gość





PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 12:16 pm    Temat postu: Wczasy odchudzajace-BaltTour Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo rozczarowana osrodkiem,ktory tak mocno sie reklamuje i ma tyle lat doswiadczenia w tej dziedzinie.Jesli ktos planuje wczasy 2 tygodniowe to odradzam spedzac je za ta cene (w tej cenie sa wycieczki zagraniczne,czyste hotele,z bezplatnym dostepem na saune,silownie i basen)
Pokoje sa takie sobie,w internecie zdjecia sa chyba z przed paru dobrych lat,świerzo po remoncie.Bedac nad morzem w maju mialysmy 15 stopni,noca przykrywalysmy sie z brudnymi kocami z magazynu uproszonymi od pan ktore sprzataja.Reczniki wymieniane sa co tydzien,biorac pod uwage ze jest tam wilgotno i zimno,a my czesto korzystamy z basenu i innych zabiegow wodnych ,nie ma mowy o tym zeby je wysuszyc.Prosilysmy o wlaczenie ogrzewania chociaz na noc,zglaszalo to wiele pan ale pani kierownik stwierdzila ze maj to nie miesiac grzewczy.A a co jesli spadlby snieg?
Co do zabiegow,wybor jest taki sobie,oczywiscie wszystko platne i to nie malo.W cenie pobytu byly tylko 3 zabiegi na tydzien-masaz podwodny (10 min a powinien trwac 15),bicz szkocki i sauna(!).Dostep do sauny powinien byc darmowy,tak samo jak badanie tkanki tluszczowej,powinny byc wyklady na temat prawidlowego odzywiania,powinien byc darmowy dostep do basenu,w koncu chcemy sie odchudzic i placac nie malo mamy prawo czegos oczekiwac.Wyklady byly owszem,ale z firm ktore chca nam opchnac garnki,kosmetyki i o zespolach bolowych kregoslupa,na tym nawet nie bylam ale pewnie tez do wykladu dolaczyli jakies cudo ktore uzdrowi cudownie nasz kregoslup za niezla kwote.Sala gimnastyczna brudna,ciemna,rozpadajace sie ze starosci maty do cwiczen i brudne pilki ktore czasem pekaly pod cwiczacymi paniami.

Nie wszystko bylo na minus.Jedzenie bylo calkiem dobre,brawo dla kuchni. Z totalnej klapy osrodek ratuja panowie i panie zatrudnieni jako nasi trenerzy.Bardzo sympatyczni,profesjonalni i starajacy sie jak mozna o prowadzenie fachowych treningow w tych warunkach.

Wyjechalam kilka dni wczesniej,owszem schudlam ale tylko dzieki terningom w plenerze,zabiegi nie byly w cenie a ja jako sluzba zdrowia nie moge pozwolic sobie na wykupienie dodatkowych w tak wygorowanych cenach.Jesli maja panstwo wybor radze wybrac inny osrodek w ktorym uslugi pelnione sa na nalezytym poziomie.

Pracuje jako fizjoterapeutka,wiem czego nalezy sie spodzewac po tego typu osrodkach,jakich cen i jakiej oferty.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 12:19 pm    Temat postu: Re: Wczasy odchudzajace-BaltTour Odpowiedz z cytatem

[quote="Justyna"]Jestem bardzo rozczarowana osrodkiem,ktory tak mocno sie reklamuje i ma tyle lat doswiadczenia w tej dziedzinie.Jesli ktos planuje wczasy 2 tygodniowe to odradzam spedzac je za ta cene (w tej cenie sa wycieczki zagraniczne,czyste hotele,z bezplatnym dostepem na saune,silownie i basen)
Pokoje sa takie sobie,w internecie zdjecia sa chyba z przed paru dobrych lat,świerzo po remoncie.Bedac nad morzem w maju mialysmy 15 stopni,noca przykrywalysmy sie z brudnymi kocami z magazynu uproszonymi od pan ktore sprzataja.Reczniki wymieniane sa co tydzien,biorac pod uwage ze jest tam wilgotno i zimno,a my czesto korzystamy z basenu i innych zabiegow wodnych ,nie ma mowy o tym zeby je wysuszyc.Prosilysmy o wlaczenie ogrzewania chociaz na noc,zglaszalo to wiele pan ale pani kierownik stwierdzila ze maj to nie miesiac grzewczy.A a co jesli spadlby snieg?
Co do zabiegow,wybor jest taki sobie,oczywiscie wszystko platne i to nie malo.W cenie pobytu byly tylko 3 zabiegi na tydzien-masaz podwodny (10 min a powinien trwac 15),bicz szkocki i sauna(!).Dostep do sauny powinien byc darmowy,tak samo jak badanie tkanki tluszczowej,powinny byc wyklady na temat prawidlowego odzywiania,powinien byc darmowy dostep do basenu,w koncu chcemy sie odchudzic i placac nie malo mamy prawo czegos oczekiwac.Wyklady byly owszem,ale z firm ktore chca nam opchnac garnki,kosmetyki i o zespolach bolowych kregoslupa,na tym nawet nie bylam ale pewnie tez do wykladu dolaczyli jakies cudo ktore uzdrowi cudownie nasz kregoslup za niezla kwote.Sala gimnastyczna brudna,ciemna,rozpadajace sie ze starosci maty do cwiczen i brudne pilki ktore czasem pekaly pod cwiczacymi paniami.

Nie wszystko bylo na minus.Jedzenie bylo calkiem dobre,brawo dla kuchni. Z totalnej klapy osrodek ratuja panowie i panie zatrudnieni jako nasi trenerzy.Bardzo sympatyczni,profesjonalni i starajacy sie jak mozna o prowadzenie fachowych treningow w tych warunkach.

Wyjechalam kilka dni wczesniej,owszem schudlam ale tylko dzieki terningom w plenerze,zabiegi nie byly w cenie a ja jako sluzba zdrowia nie moge pozwolic sobie na wykupienie dodatkowych w tak wygurowanych cenach.Jesli maja panstwo wybor radze wybrac inny osrodek w ktorym uslugi pelnione sa na nalezytym poziomie.

Pracuje jako fizjoterapeutka,wiem czego nalezy sie spodzewac po tego typu osrodkach,jakich cen i jakiej oferty.
Powrót do góry
unonnelia
Gość





PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 3:33 pm    Temat postu: Wczasy odchudzajace BaltTour Odpowiedz z cytatem

Dla uscislenia nie są to wczasy lecz jakiś turnus rehabilitacyjny. Jedziesz nie do żadnego WDW lecz do sanatorium w miejscowości uzdrowiskowej. Z tego co wiem lista uzdrowisk, które chcą współpracować z wojskiem, jest dośc długa. O szczegóły najlepiej pytać u źródeł, np. szpital gdzie robiłeś badania.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 1:03 pm    Temat postu: Re: Wczasy odchudzajace-BaltTour Odpowiedz z cytatem

Justynko,
Odpowiem Ci na Twoje "wypociny", gdyż jestem stałą klientką, podobnie jak tysiące zadowolonych osób przyjeżdżających od lat do Balt-Turu. Twój wpis przepełniony jest goryczą - prawdopodobnie spowodowaną brakiem postępu w odchudzaniu. Praktycznie ze wszystkimi Twoimi zarzutami się nie zgadzam, to co piszesz jest mocno wyolbrzymione i przekłamane. Mam nadzieję, że przemyślisz to sobie, następnym razem dobrze się zastanów co piszesz.
Widać, że nie bywasz często w obiektach turystycznych, nie wiesz dokładnie co i za ile się otrzymuje. Odłóż trochę i następnym razem wybierz się do Ireny Eris, porównasz poziom usługi z ceną za pobyt. Ale i tak chyba będziesz niezadowolona. Taka chyba jesteś. Więcej luzu koleżanko!
Zrobiłaś przykrość kierowniczce, którą znam od lat i tak jak inne "odchudki" cenimy ją za profesjonalizm. Renata.
Powrót do góry
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 432

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z was była na zabiegu usuwania cellulitu? Teraz wiele kobiet decyduje się na takie zabiegi. Myślę, że warto rozwijać swój gabinet kosmetyczny i zakupić takiego typu sprzęt jak ten https://medikapoland.pl/pl/18-lipolaser-duo.html i wykonujcie profesjonalne zabiegi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group