Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawek233s



Dołączył: 19 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 10:37 am    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Wczoraj podjąłem decyzje gdzie pojadę na wakacje. To będą rewelacyjne wakacje.
_______________________________________________
rękawiczki na motor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikołaj12



Dołączył: 26 Mar 2021
Posty: 154

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób wolicie spędzać wakacje aktywnie czy na leżaku? Według mnie warto zdecydować się na wakacje w Polsce. Polecam Wam https://weekendowyturysta.eu/gory/gory-sowie/ , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę miejsc które warto odwiedzić. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 180

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje też się trzeba odpowiednio przyszykować... To o czym nie można zapomnieć to oczywiście ochronie przeciwko kleszczom i komarom, bo jak wiadomo tego jest multum i jeszcze więcej co roku. Tutaj https://muggasklep.pl/mugga-spray-strong-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-5.html możecie sprawdzić sobie jakie dostępne są skuteczne środki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 434

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam serdecznie rodzinne-podroze.pl to blog na którym znajdziecie mnóstwo ciekawych i pomocnych artykułów, które mogą was w czymś zainspirować. Może dzięki temu znajdziecie idealny pomysł na swój urlop. Mi bardzo podoba się ten blog.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JordonTillman



Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 3:46 am    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

Puzzle game with different ways to play gartic phone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madziaa



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 81

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie kusi, aby pojechać w góry na chociaż na kilka dni, bo jak dotąd to nie byłam jeszcze zimą w tym miejscu. Latem tak, ale zimą jakoś nie mogłam się zmotywować, ale chcę to zmienić. Właśnie znalazłam hotel Villa Romantica http://villaromantica.pl i zastanawiam się nad tym czy tam się nie ulokować, co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcin92838



Dołączył: 05 Sie 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sie 05, 2023 1:55 pm    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Adriatyk, to wprawdzie nie jest polskie morze, ale warto czasami zmienić kierunek naszych wakacji. Riwiera Makarska to miejsce, gdzie góry spotykają się z morzem. Piękne plaże, czysta woda i przede wszystkim gwarantowana pogoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 180

PostWysłany: Sob Paź 21, 2023 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie to chcę postawić na góry... Jakoś tak wyszło, że nigdy nie miałam okazji być w górach zimową porą, a znajomi bywają i
bardzo mi polecali. Dlatego teraz poszperałam i
wstępnie znalazłam niezły apartament z jacuzzi zakopane na stronie czteryporyroku.pl i chyba się tam ulokuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nat112



Dołączył: 13 Paź 2023
Posty: 13

PostWysłany: Czw Sty 25, 2024 8:24 am    Temat postu: noclegi góry stołowe Odpowiedz z cytatem

Witajcie, chciałbym podzielić się z Wami moim odkryciem dotyczącym noclegów Góry Stołowe. Wczoraj podjąłem decyzję, że w tym roku na wakacje wybiorę się właśnie tam, i jestem przekonany, że to będzie rewelacyjny wybór. Po przeszukaniu wielu ofert, natrafiłem na ośrodek Pod Szczelińcem. A wy gdzie się wybieracie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miron479



Dołączył: 27 Sty 2024
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 27, 2024 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dobrze wybrałeś i też planuję w tym roku się tam wybrać, bo słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat tego miejsca.

____________
Andrzej Adamiec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nat112



Dołączył: 13 Paź 2023
Posty: 13

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 1:24 pm    Temat postu: noclegi polanica zdrój Odpowiedz z cytatem

Na wakacje 2024 polecam zajrzeć na noclegi polanica zdrój - Smaki na Szlaku.Jeśli lubisz połączenie odkrywania nowych miejsc z degustacją regionalnych przysmaków, to znajdziesz tam mnóstwo świetnych propozycji. Idealne dla tych, którzy chcą wakacje spędzić aktywnie, ale też z nutą lokalnego smaku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Jastrzębiej Górze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group