Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziecko oddaje mocz z białą, mętną pozostałością

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Miejscowości nad morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baonieuducthinh



Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 3:21 am    Temat postu: Dziecko oddaje mocz z białą, mętną pozostałością Odpowiedz z cytatem

Normalnie ludzki mocz (znany również jako mocz) jest żółty. Ale jeśli pewnego dnia Ty lub osoba obok nas dowiecie się, że mocz ma biały osad, taki jak wapno. Co zrobić w przypadku wykrycia tej sytuacji? Musisz mieć infekcję cewki moczowej, pęcherza moczowego, dróg moczowych lub nerek. Nasz sklep szczegółowo wyjaśni w tym artykule manifestację moczu o białej barwie jak wapno. Zobacz więcej: trẻ đi tiểu có cặn đục màu trắng

Jaką chorobą jest mocz z białymi pozostałościami, takimi jak wapno?
cud
przyjaciel Hoang Anh, 35 lat, Ha Tay '(Hoanganhnguyen121…@gmail.com) „Niedawno oddawałem mocz i zaobserwowałem w moczu na końcu próbki, że krążący mocz ma białe pozostałości, takie jak wapno, jak pył kredowy, woda. mocz jest biały i mocz jest mętny z białym kolorem, a mocz jest biały po wyschnięciu. Czuje się mętny i gdy pojawia się biały osad, zwykle uważam to za bardzo niekomfortowe. proszę pomóż mi, jaka jest moja choroba i jak sobie z nią radzić "Jestem bardzo zestresowany i mój umysł jest trochę zaburzony. Serdecznie dziękuję, doktorze."

odpowiedź
Witam, dziękuję za Twoje pytanie przesłane do naszej firmy. Zwykle nasz mocz jest jasnożółty, który może być ciemniejszy wczesnym rankiem. z drugiej strony, gdy nie pijesz dużo wody, a ludzki mocz nie ma żadnych pozostałości. Pozostawiony na chwilę sam mocz będzie mętny z powodu wpływu niektórych lepkich substancji w drogach moczowych wydalanych do moczu. jednocześnie z obecnością niektórych kryształów, takich jak fosforan ziem alkalicznych.

Co to jest biały mocz? To nietypowy przypadek, ale są też sytuacje, które są uważane za psychofizjologiczne. W przypadkach uważanych za psychofizjologiczne, gdy żywność jest zbyt bogata w białko lub żywność zasadowa, mocz nie jest już przejrzysty, ale ma stosunkowo mętny, limonkowy kolor, prawdopodobnie z pozostałością zwaną moczem. Zobacz więcej: dzieci oddają mocz z białym, mętnym osadem

choroba, która powoduje objawy moczu z białymi osadami, takimi jak wapno
mocz z białymi złogami fosforanowymi. Drogi moczowe z białymi granulkami, takimi jak kamień wapienny lub białe włókna, białe zmarszczki, niewielkie zmętnienie spowodowane niestabilną przemianą materii w organizmie. Białe złogi moczu pozostawione przez długi czas u dzieci i dorosłych zwiększają ryzyko wystąpienia kamieni moczowych. Dlatego powinniśmy ograniczyć pokarmy bogate w fosforany i wapń oraz codziennie pić więcej wody.

Mocz moczowy: Kiedy mocz jest pozostawiony na noc do zastoju i wyschnięcia, mocz staje się biały jak kamień z powodu cyklu metabolicznego, który wytwarza dużo kwasu moczowego we krwi i moczu. Lub mocz jest zbyt kwaśny, co powoduje, że kwas moczowy zamienia się w moczan i jest nierozpuszczalny.

Biegunka: oddawanie moczu mętnych białych pozostałości i mętnego moczu jak woda ryżowa. Mózg zamieszkuje tylko w układzie limfatycznym. Jeśli oddajesz mocz mętnie i masz osad, to z powodu filariozy, stanu zapalnego lub guza, który naciska na tworzenie dziur z układu limfatycznego przez układ moczowy.

Kamienie nerkowe: Jeśli kamienie nerkowe są małe i fizycznie, można je usunąć z moczem, nie zdając sobie z tego sprawy. Istnieją nawet jako maleńkie białe cząsteczki. Złogi wapnia w nerkach blokują drogi moczowe, zmuszając nerki do większego ruchu. Jeśli występuje stagnacja moczu, łatwo doprowadzi to do objawów kamieni nerkowych, infekcji dróg moczowych, niewydolności nerek ...

Zapalenie i infekcja dróg moczowych, ginekologia, andrologia ... również mogą powodować białe naloty.

Musisz zrobić mętny mocz z białymi pozostałościami, takimi jak woda wapienna z powodu infekcji dróg moczowych?
cud
anonimowy użytkownik: „Mam infekcję dróg moczowych i lekarz przepisał mi antybiotyki do zażywania przez około 7 dni, zażyłem i stan oddawania moczu był bolesny i bolesny. Jednak nie było to dawno temu. stary lek na receptę, lekarz nadal przepisał go przez 7 dni, też pomogło, ale obecnie widzę mętny mocz z białymi osadami jak wapno, na końcu mocz z mętnym białym moczem.Mam bardzo negatywne wyniki i wyniki są normalne, nie ma kamienia nerkowego. Więc lekarz zapytał mnie, jaką chorobą jest mętny biały mocz jak woda wapienna? czy nie?”

powtórna rozgrywka
Witam, wśród powodów, które powodują oddawanie moczu z białym osadem, mętny mocz, taki jak woda wapienna, jest infekcją dróg moczowych. Jest to infekcja wywołana przez bakterie dróg moczowych. Atakują układ moczowy powodując bolesne oddawanie moczu, częste oddawanie moczu, a zwłaszcza mocz ze złogami wapnia.

Ten stan powoduje, że mocz ma białą, wapienną lub mleczną pozostałość lub długotrwały mocz z białym osadem. Mocz ma również nieprzyjemny zapach. Infekcje dróg moczowych nawet wydzielają ropę, krew do dróg moczowych, przez co mocz jest mętny.

Jeśli obserwuje się osad w moczu, taki jak wapno, jest to nawet nagromadzenie białych krwinek. Kiedy mikroorganizmy, wirusy dostają się do dróg moczowych i powodują uszkodzenie wnętrza dróg moczowych, mocz nawet staje się mętny i wytwarza białe pozostałości, jak mówisz.

Przyczyny i leczenie moczu z białymi pozostałościami, takimi jak wapno
Nasza sytuacja to infekcja dróg moczowych i nawróciła się i zużyła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 432

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wasze dziecko choruje i chcecie jakoś rozwiązać ten problem to polecam sprawdzić na oferty od firmy https://helpmedi.com.pl/kategoria-produktu/ciaza-i-dziecko/ tutaj można znaleźć wiele dobrych produktów, wysokiej jakości, pomocnych rodzicom zwłaszcza podczas choroby i okresu rekonwalescencji u dziecka. Sprawdźcie na całą ich ofertę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Miejscowości nad morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group