Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam pięknej blondynki z Jastarni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Miłość nad morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elo



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 12:28 pm    Temat postu: Szukam pięknej blondynki z Jastarni Odpowiedz z cytatem

Chodzi Ona do Fali na imprezy (jest przy na plaży). Przynajmniej tam ją widziałem kilka razy między 01 a 03 czerwca. Wiem że ma na imię Ola. jest blondynką. od tego czasu nie mogę o niej zapomnieć> pojechałem już do domu i boję się że już nigdy mogę jej nie zobaczyć. FAJNIE BYŁOBY OLCIO GDYBYŚ TU LUKNĘŁA ODPISAŁA ALBO DAŁAŚ ZNAĆ. jAK TAK ŁADNIE SIĘ DO MNIE UŚMIECHAŁAŚ TO MYŚLAŁEM ŻE NIE WYTRZYMAM. PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ.

Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Samanta



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 12:53 pm    Temat postu: Re: Szukam pięknej blondynki z Jastarni Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie byłam ostatnio w Jastarni i nie mam na imię Ola, ale za to jestem piękną blondynką i chętnie się do Ciebie uśmiechnę.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heros



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a do mnie mozesz??;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chloe



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 20

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak poszukiwania ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blondiwzb



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 25
Skąd: Ruda Sląska

PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo...jak romantycznie...facet, zamiast szukac jej przez neta, na drugi raz podejdź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nadnight



Dołączył: 31 Maj 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 31, 2023 8:26 am    Temat postu: body to body massage centres near me Odpowiedz z cytatem

body to body massage centres near me can do lymphatic drainage, a sort of massage in which the skin and tissues of the afflicted area are carefully stretched in the direction of lymph flow which is upward towards the neck).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bellaspa



Dołączył: 23 Cze 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 23, 2023 11:37 am    Temat postu: massage parlour near me with price list Odpowiedz z cytatem

It is worth noting that while body massages provide numerous benefits, it is essential to choose a reputable and licensed spa or wellness center to ensure a safe and enjoyable experience. Visit massage parlour near me with price list
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nobita



Dołączył: 08 Lip 2022
Posty: 185

PostWysłany: Sro Gru 06, 2023 3:53 am    Temat postu: cat game Odpowiedz z cytatem

Along with the information given here trap the cat, I'll also give you an online introduction. I've played a lot of games, and here is a great list of them that contains some of my all-time favorites and most popular games. another topic. Various games that you will probably enjoy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Miłość nad morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group