Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak szukać? chodzić od knajpy do knajpy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Praca nad morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka***



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 97
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2007 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już dawno o tym myślałam, ale chcę dokończyć studia, bo jak przerwę to potem boję się że ich nie skończę, a żal by było. może potem wyjadę do francji, tam mam znajomych którzy mogą mi pomóc znaleźć coś odpowiedniego za godziwe pieniądze. tym bardziej że uwielbiam Francję i wszystko co z nią jest związane. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dany
Gość





PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 9:04 am    Temat postu: WrZOOwoGbZMnfsnYWN Odpowiedz z cytatem

I'm not esaliy impressed. . . but that's impressing me! Smile
Powrót do góry
nnmvexw
Gość





PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 5:11 pm    Temat postu: AhIVdMMUJkDjzXP Odpowiedz z cytatem

ppNGoS <a>sspxqmrenqye</a>
Powrót do góry
zbnsmeo
Gość





PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 11:52 am    Temat postu: bbDpfvGVsNPlZoOU Odpowiedz z cytatem

VgOR9P <a>cknedzlguaes</a>
Powrót do góry
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 175

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wystarczy w sieci się dobrze rozglądnąć i możecie znaleźć wiele ciekawych propozycji, gdzie warto sie wybrać. Ja przykładowo znalazłam taki https://pomorskie-prestige.eu/food-stories-pomorskie-restauracje/browar-gosciszewo-lokalne-piwo-w-regionie-pomorskim/ artykuł - gdzie można się dowiedzieć , gdzie można wypić lokalne piwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Praca nad morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group