Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> WYGRAJ WEEKEND NAD MORZEM - KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam223e



Dołączył: 16 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 1:46 pm    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

Ja swojej znajomej na przykład kupiłem dobry prezent. Warto kupować dobre prezenty.

________________________________________
psychoterapia Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madziaa



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 81

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzycie firmę https://pudelkaprezentowe.pl/prezenty-na-okazje ? Ja powiem wam, że jestem mile zaskoczona tym, jakie wspaniałości oni oferują w formie koszy prezentowych, pudełek itd. Nie trzeba kombinować samemu, co kupić? Bo tutaj gotowy się zyskuje zestaw, który już od razu można podarować danej osobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 176

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2023 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i świetnie. Często też na różnych stronach można znaleźć gotowe zestawy , które też fajnie się sprawdzą na upominek dla chłopaka czy dla bliskiego. Chociażby ostatnio na stronie facetaria.pl znalazłam właśnie fajne propozycje, możecie też sobie zerknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 432

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://www.fabryka-prezentow.com/ znalazłam super zestawy prezentowe. Możecie wybierać z pośród mnóstwa produktów i samemu komponować paczki lub korzystać z gotowych zestawów. Macie szeroki wybór dobre ceny. Na pewno znajdziecie tam coś dla każdego i na każdą okazję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> WYGRAJ WEEKEND NAD MORZEM - KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group