Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moje wspomnienia z wakacji nad morzem dawno dawno,,,,

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Dawniej nad Morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iza



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 40

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:12 am    Temat postu: moje wspomnienia z wakacji nad morzem dawno dawno,,,, Odpowiedz z cytatem

Jestem skromną i cichą osóbką, zawsze w cieniu swoich koleżanek, przyglądałam sie z lekką zazdrością jak flirtują z chłopcami, myślałam "ja szara myszka nigdy nie będę miała takiego fajnego chłopca jak moja przyjaciółka".
Niepozorna, spokojna, nie wadziłam nikomu. Często przed lustrem wypłakiwałam się po cichu sama sobie, że to takie niesprawiedliwe, jedne dziewczyny są ładne zgrabne, a ja jestem jak brzydkie kaczątko. Takich chwil było wiele w moim życiu.
Postanowiłam wyjechać na wakacje z moją przyjaciółką i obiecałam sobie, że zaszaleje, może uda mi sie rozgrzać serduszko jakiegoś młodzieńca, może przeżyje mały wakacyjny flirt, może nawet miłosną przygodę- rozmyślałam, pakując swoją walizkę. Dotarłyśmy szczęśliwie do celu naszej podróży, a już myślałam że z wyjazdu nici, bo mama ostatnio niechętnie kreciła głową, obawiając się o moje bezpieczeństwo, w końcu ją rozumiem, bo po raz pierwszy pozwoliła mi wyjechać samej.
Piękna plaża, szum morza, słoneczko i jestem szczęśliwa, jak niewiele potrzebowałam aby poprawić sobie nastrój. Teraz stałam przed nowym dylematem, wybierałyśmy sie z Anką na spotkanie z jej znajomymi, ponoć całkiem przystojni chłopcy, a więc szykuje sie flircik, ciarki przeszyły moje plecy, może w tym roku moje wakacje będą ciekawe i wesołe. Stanęło na tym, że najpierw pójdziemy na plażę, na zachód słońca, bo są one takie urocze i niezapomniane, a potem zaproszone zostałyśmy na ognisko, będą kiełbaski, szanty, czyli wieczór zapowiadał się interesująco i romantycznie. Ale jak mam sie ubrać? I jaki makijaż zrobić na wyjście? Zależało mi na fajnym wyglądzie. Przywołałam widok pięknego morza, plaży.....i już pomysł miałam gotowy.
Moje rady na wieczorny makijaż.
Zanim przystąpisz do makijażu, posmaruj twarz kostką lodu, wówczas będzie się lepiej trzymał.
Na wieczorowy makijaż zamiast podkładu lepiej użyć korektora w fluidzie. Taki makijaż utrzymuje się zdecydowanie dłużej i doskonale pokryje twarz.
Kostek lodu nie miałam pod ręką ale twarz obmyłam mocno zimną wodą i nałożyłam korektor w fluidzie. Po makijażu twarzy, nastąpił kolejny mój krok.
Postanowiłam wtopić się w pejzaż morski. Pomalowałam oczy delikatnie kolorem niebieskim, żeby przypominały błękit oceanu, rzęsy pociągnęłam czarnym tuszem, zarysowałam delikatnie kontury oka czarną kredką, brwi przeczesałam maskarą z brokatem, moje spojrzenie było wyraziste i głębokie.Usta pomalowałam świetlistym błyszczykiem, sprawiały one wrażenie wilgotnych i namiętnych, policzki delikatnie rozświetliłam różem. Z takim makijażem czułam się niewinnie, delikatnie i kobieco. Ponieważ było bardzo ciepło i taki też zapowiadał sie wieczór, założyłam biała tunikę, dżinsy w obawie przed komarami, które uwielbiają moją słodką krew, narzuciłam na ramiona marynarkę w pastelowym odcieniu zieleni, zabrałam ze sobą okulary przeciwsłoneczne, czarne, tajemnicze o zaokrąglonych kształtach, założyłam przepięknie dyndające koraliczki migotające odcieniami karaibskiego błękitu. Spojrzałam w lusterko, pojawił sie uśmiech na mojej twarzy i wtedy pierwszy raz byłam zadowolona ze swojego wyglądu makijaż i cała reszta pasowała do mnie, skromnie i swobodnie z odrobiną fantazji, mogę już iść na wiele zachodów słońca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
imprezowicz
Site Admin


Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 1:31 pm    Temat postu: a co to, kącik porad kosmetycznych? Odpowiedz z cytatem

dobre, naprawdę się uśmiałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paula



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brak Ci pewności siebie, dopiero makijaż pod którym sie ukrywasz dodaje Ci pewności.... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iza



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 40

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 3:41 pm    Temat postu: Pewności? Odpowiedz z cytatem

To było dawno i może raczej byłam skromna a nie wyrafinowana dziewczyną, nie ukrywałam sie przed makijażem bo nie musiałam teraz już to wiem nie uciekałam przed nikim i niczym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka***



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 97
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam kiedy miałam 10 lat, tata zabrał mnie nad morze do Władysławowa. Tam z kolei były automaty skąd się łowiło maskotki za 2zł. Codziennie rano kiedy szliśmy na plażę, tata dawał mi 2zł i łowiłam zabawki. po 2 tygodniach miałam ich ok.50!!! Naprawdę. Jak wróciliśmy do domu to mama się za glowę złapała a zabawki oddaliśmy do przedszkola dziciekom, bo po co mi takiej starej krowie tyle maskotek. Very Happy
Ale przynajmniej miałam frajdę i satysfakcję, a tata puste kieszenie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasko91



Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna historia Smile Skromne i ciche dziewczyny są najciekawsze :3
_________________
http://szybkafaktura.pl/ksiegowosc-online.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrzej22223



Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze ,że ten wątek jest. Na pewno bardzo dużo osób wejdzie do tego wątku.
_________________________________________
biuro nieruchomości warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
helen011



Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 3
Skąd: United States

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

This information is very beneficial for us, thanks for sharing the most helpful stuff. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Jacket
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Dawniej nad Morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group