Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

noclegi bez dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Urlop z dziećmi nad morzem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 47

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 9:25 pm    Temat postu: noclegi bez dzieci Odpowiedz z cytatem

W tym sezonie pojawiły się już propozycje typu: ODPOCZYNEK NAD MORZEM BEZ DZIECI.

Mam na myśli oferty hoteli, pensjonatów, których właściciele gwarantują brak jakichkolwiek dzieci w swoich obiektach i najblizszym ototeczniu. Ciekawe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan_mruk



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 155
Skąd: www.3line.pl

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdynia, Pokoje nad morzem
ul. Żeromskiego 4/10
tel.kom. 0507 132 937 lub 0511 059 424
e-mail: wolne.pokoje@wp.pl
strona www: http://moze-nad-morze.w.interia.pl/index.htm

Ładne 2-4 os. pokoje (łącznie 10 miejsc) w centrum miasta, wyposażone w czajnik elektyczny i tv. Wspólna łazienka. Przed domem ogórd z miejscem na grilla. Zwierzęta nie są akceptowane. Doba trwa od 12.00 do 12.00. Tylko osoby dorosłe, bez dzieci. Ceny: od 45 zł/os.

ha ha.... ciekawe, czy to prawda Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lottomat



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 8:19 am    Temat postu: a mi się wydaje.... Odpowiedz z cytatem

ja sądze że to dobry pomysł. Sam nie mam nic przeciwko dzieciakom wręcz je uwielbiam, ale widziałęm nie raz jak reaguja ludzie w pensjonacie gdy płacze małe dziecko, gotowi są prawie do bicia.
Może to i lepiej że będa przebywać w odosobnieniu , po co samemu się stresować a do tego wkurzac innych. Każdy ma prawo wyboru, a jak już podejmie decyzję niech potem nie marudzi
pozdrawiam wszystkie dzieciaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pan_mruk



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 155
Skąd: www.3line.pl

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha...no tak, dzieciaki czasem nie daja odpoczac... ale zawsze mozna znalezc na to jakis sposob...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
morszczuk



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 16

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:16 am    Temat postu: hmmm... Odpowiedz z cytatem

ja nie wybrażam sobie co bym zrobił gdyby jakiś gośc miał pretensje że małe dziecko płacze. przecież to normalne, co innego gdy dzieci hałasują do póżna w nocy, rodzice są od tego aby je troche przytemperować
dzieciaki są super
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 47

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 2:41 pm    Temat postu: Re: hmmm... Odpowiedz z cytatem

morszczuk napisał:
ja nie wybrażam sobie co bym zrobił gdyby jakiś gośc miał pretensje że małe dziecko płacze. przecież to normalne, co innego gdy dzieci hałasują do póżna w nocy, rodzice są od tego aby je troche przytemperować
dzieciaki są super



a ja, jako starsze dziecko nie lubie jak ktos mi zwraca uwage za darcie ryja przy piwie wieczorem. skoro bachory moga od 5 rano sie drzec i nie mozna spac to ja moge wieczorem. pooozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cafe latte



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 11:36 am    Temat postu: nie skomentuje Odpowiedz z cytatem

niektórzy zachowują się jak dzieci przez całe życie,
ale cóż i tak czasem bywa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Urlop z dziećmi nad morzem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group