Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki prezent wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymon31



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 225

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 1:19 pm    Temat postu: Jaki prezent wybrać? Odpowiedz z cytatem

Czy są tutaj osoby zastanawiające się nad wyborem prezentu dla bliskich? Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi koszulkami, w tym np. koszulka dla mamy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleksaa



Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 181

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od was... - co chcecie kupić, ale również i dla kogo ma być taki prezent? Ale przykładowo tutaj https://podaruje.com/prezent-dla-meza znajdziecie na pewno praktyczny prezent dla męża, który będzie służył długi mu czas. Macie tam gadżety do telefonów, czy kamerki samochodowe, czy inne rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044



Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 435

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzę na to co polecacie i może się czymś zainspiruję. Ja nigdy nie mam pomysłów na prezent i szukam.


____________________
CarVertical Zniżka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zangardko



Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może przyda się nowa szczoteczka do zębów? W cenie 200-300 zł możemy kupić naprawdę dobre szczoteczki soniczne także ja śmiało polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koleszka



Dołączył: 22 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 26, 2023 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o takim oryginalnym prezencie, jak np masaż erotyczny ? Chcemy zabrać kolegę do nich na taki masaż desertrose24 Ponoć pełna profeska, kulturka a cena normalna, na kilka osób się złożyć to się rozejdzie i nikt nie odczuje. A wiem ze takich prezentów na pewno sie nie zapomina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group