Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsze teksty jakie slyszeliscie na wakacjach;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heros



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 3:45 pm    Temat postu: Najlepsze teksty jakie slyszeliscie na wakacjach;) Odpowiedz z cytatem

Najlepsze teksty jakie slyszeliscie na wakacjach od swoich dziewczyn, chlopakow, mezow, zon, znajomych i innych ludzi....., po ktorych opadly wam rece lub po ktorych nie pekaliscie ze smiechu i teks ten byl powtarzany jeszcze przez dluuuuuuuuugi czs:]

"Stary, ty masz takie dlugie paznokcie u nog ze jak bys kopnal z polobrotu to odcialbys glowe" :]

czy np.

Dziweczyna do swojego chlopaka w czasie libacji na kwaterze:
"Znasz swoje prawa dziwko wiec zamknij morde" :]

Oczywiscie te teksty moga nie smieszyc tych co nie byli akurat w tym momencie ale dawajcie i piszcie, posmiejemy sie wszyscy:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marco



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 34

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heros...dobrze,że moja córka tego nie czyta...mogłes wykropkować niektóre wyrazy... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JakkevyZeva
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 8:47 pm    Temat postu: Ăäĺ-ňî ęňî-ňî äë˙ ęîăî-ňî ńîçäŕí... ňű ěîćĺřü çëčňüń˙ íŕ ěĺí Odpowiedz z cytatem

Ęóďŕ˙ńü â ěîđĺ ëćč č ôŕëüřč, Çŕęđűâřč äóřó íŕ çŕěîę, ß áóäó ćčňü, čăđŕ˙ äŕëüřĺ, Íĺ çŕáűâŕ˙ ňâîé óđîę...
Powrót do góry
scoureste
Gość





PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 11:47 pm    Temat postu: Äĺâ÷îíęč óđŕ!! Âűřëč íîâűĺ ďđŕâŕ, ĺńëč ďŕđĺíü íĺ öĺëóĺň, ďîö Odpowiedz z cytatem

Â÷ĺđŕ íŕ ÷ĺěďčîíŕňĺ ěčđŕ ďî ëĺăęîé ŕňëĺňčęĺ áűë óńňŕíîâëĺí íîâűé ěčđîâîé đĺęîđä â ěĺňŕíčč ěîëîňŕ. Äâŕ çđčňĺë˙ đŕíĺíî, ď˙ňü îáîńđŕëčńü. Ďîăčářčő íĺň.
Powrót do góry
Mainecoonxeep
Gość





PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 9:53 pm    Temat postu: Najlepsze teksty jakie slyszeliscie na wakacjach Odpowiedz z cytatem

ciekawi mnie jak masz klawisze usawione:P masz moze gg? jak nie chcesz podawać to moje jest w spisie graczy . Celowałem że Eddy bo dziewczyny lubią go bardzo biore to z przykładu mojej siory . Stwierdzam że dziewczyny nieźle wymiatają w bjatyki moja siora w t3 była nie pokonana ale ja żadze w TTT i 4
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> HYDE PARK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group