Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam rady - morze zimą ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Ciekawostki i rady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cuker



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 3:56 pm    Temat postu: Szukam rady - morze zimą ? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
chciałbym pod koniec grudnia pojechać nad morze - konkretnie do Pucka. Zdaję sobie sprawę, że teraz jest sezon na góry, ale za późno się obudziłem, i pomyślałem: "Czemu nie nad morze?".
Rzecz jasna nie w głowie mi będą spacery po plaży przy zachodzie słońca, mam za to zamiar:
- zwiedzić trójmiasto (to przede wszystkim);
- zobaczyć półwysep helski, a może także miasto Hel;
- pokręcić się po okolicy - sam Puck, Władysławowo;
- wpaść na imprezę sylwestrową gdzieś w Gdańsku;
- kto wie, co jeszcze...
Jak myślicie, czy taki wypad we dwie osoby ma szanse powodzenia ? Czy nie przemarzniemy do szpiku kostki, czy na ulicach spotkamy kogokolwiek ?
Liczę na wasze opnie - a może ktoś ma za sobą zimowy wypad nad morze ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> Ciekawostki i rady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group