Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów

Forum użytkowików serwisów: eMorze.pl polishSEA.com, jurata.com, jastarnia.com,
jastrzebia-gora.com, karwia.com, rewal.com, ustka.com,
wladyslawowo.com, krynicamorska.com, miedzyzdroje.com
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Byłam W REWALU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Rewalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iza



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 40

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 6:12 pm    Temat postu: Byłam W REWALU Odpowiedz z cytatem

Miejscowość ładna spokojna ale plaża jest kiepska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marco



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 34

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się..plaża wąska i kamienista...Dużo psów na plaży i śmieci..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamileczka&Adrianno
Gość





PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłam właśnie z Rewala - Przepiękna plaża szeroka i piaszczysta - dlatego dziwią mnie wasze wypowiedzi... być może po jakimś sztormie widzieliście tą plażę. No mniejsza z tym wybawiłam się świetnie razem z mężusiem pogoda co prawda raczej spacerowa ale przez drugi tydzień było nonstop słoneczko i spaliłam sobie plecki. W nocy jak za młodu impreski do rana kilkarazy. Już zapomniałam jak to byłoVery Happy. Hotele i Pensjonaty jak wszędzie a jedzonko... średniawe. W kawiarni/restauracji sabat jest fajnie ale jedzenie dają za bardzo przyprawione - jakby chcieli zabić prawdziwy smak potrawy - wszystko na ostro... wrrrr... ale tragedi nie bzo + polecam pierogi pryz Kaliforni + dzskotece i piyye w tej dzskotece.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jade w tym roku do Rewala do osrodka polonia.Czy ktos moze mi napisac co kolwiek o tym osrodku? Z gory dziekuje Smile
Powrót do góry
Niyireth
Gość





PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 7:33 pm    Temat postu: ZRBtOoATQlhe Odpowiedz z cytatem

pisze:5 km od morza No tak, każdy ma swoje otoczenie, ktf3rego drzudy mogą mu pozazdrościćWink W moim przypadku są to wielkie połacie lasf3w, bez ktf3rych, szczerze mf3wiąc, nie bardzo sobie wyobrażam jakoś życie tak przywykłem do mocno ograniczonego horyzontu, że pewnie na Twoim miejscu bym sfiksowałSmile
Powrót do góry
pikbszpdach
Gość





PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 11:37 pm    Temat postu: PUGTcWOjKWIFHTVrO Odpowiedz z cytatem

p8Odlx <a>vhopldztbqmo</a>
Powrót do góry
dinzrfpy
Gość





PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 1:52 am    Temat postu: AvMLxmMveWyZ Odpowiedz z cytatem

IYe78g <a>gxvzfbbpvxro</a>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum o morzu BEZ CENZURY! - opinie internautów Strona Główna -> O Rewalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group